5 марта 2018

Зручна доставка їжі для вашого здорового харчування

еда на заказ

Чи замислювались ви, яке розмаїття страв доступне середньостатистичному жителю міста сьогодні завдяки розгалуженій мережі різномінитних кафе, ресторанів, пабів й іншим закладам харчування та відпочинку.

У кожному торговому чи бізнес-центрі вам напевно запропонують на вибір декілька видів традиційної європейської, північноамериканської, азіатської чи кавказької кухні. Усі вони по своєму смакують та мають своїх прихильників, користуються популярністю. Сучасна ресторанна їжа України тісно пов’язана зі світовими гастрономічними вподобаннями і тенденціями.

Проте, у гонитві за трендами не слід нехтувати головною функцією іжі, яка в першу чергу повинна приносити нам користь та життєву енергію.

Завжди сучасний та корисний “Мамин хліб”

Під час складання меню наших кафе ми намагалися поєднати найкращі традиції української та європейської кухонь. В нас ви можете замовити як традиційний український борщ, так і поживні салати із морепродуктами, сендвічі та піцу.

Наші рецепти також втілюють подільські традиції та вдало доповнені авторськими ідеями наших технологів і шеф-кухарів. Це різні цікаві страви, які вже полюбилися відвідувачам та являються родзинками нашого меню.

На сніданки пропонуємо вам різні варіанти яєчні і бутербродів, гарнір із салатом. Серед основних страв ви знайдете ситні борщ і солянку, пельмені, вареники, оригінально приготоване м’ясо, декілька видів пасти, піци. В наявності також сендвічі, струделі, бургери, салати на вибір. Десерт представлений запашною продукцією нашої пекарні — завжди свіжими та ласими круасанами, тортами і пирогами, струделями.

Разом з тим, наявне різноманіття пропонованих страв об’єднує одна спільна риса — їх корисність.

Для приготування ваших замовлень ми використовуємо тільки свіжі продукти, закуплені у перевірених постачальників. Обробка їх відбувається кваліфікованим персоналом за чіткого дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Смачна їжа у вигідний для вас час

У мережі кав’ярень “Мамин хліб” ми завжди намагаємося створити якомога зручніші умови для наших клієнтів. Тому, навіть для найбільш заклопотаних та обмежених у вільному часі споживачів, ми організували налагоджену систему доставки замовлень.

Замовити страви ви можете як по телефону, так і у спеціальному меню на нашому сайті. Наш менеджер прийме від вас необхідну інформацію та організує щоб доставка їжі якнайшвидше була здійснена до вказаного вами місця.

Споживайте корисну їжу та будьте ситі!