service-text

Куди піти із друзями,якщо часу не так багато, а поспілкуватись та випити кави…

service-text

У нас завжди найкраща кава еспрессо та правильний французький круасан

service-text

Якщо Ви поспішаєте в дорозі — ідеальне рішення заїхати на Драйв за улюбленою кавою

service-text

Куди піти із друзями,якщо часу не так багато, а поспілкуватись та випити кави…

service-text

Куди піти із друзями,якщо часу не так багато, а поспілкуватись та випити кави…

Солодкі десерти, оригінальні страви української та європейської кухні, смачна піца та запашна кава… Все це ви зможете скуштувати, завітавши до одного із закладів мережі кафе «Мамин Хліб». Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки свіжу та якісну продукцію. У нас завжди можна замовити апетитний сніданок, ситний обід чи вишукану вечерю.
Мережа кафетеріїв «Мамин Хліб» розпочала свою діяльність ще у 2001 році. Це був поклик душі двох закоханих людей, які вирішили займатися улюбленою справою. Згодом захоплення переросло у сімейний бізнес.
Завдяки постійному контролю якості, страви, що готуються у мережі кафе «Мамин Хліб», завжди смачні та свіжі. Ми намагаємося слідкувати за всіма новинками та забезпечувати найкращі умови для споживачів. Так, з 2013 року на виробництві впроваджено інтегровану систему управління якістю та безпечністю харчових продуктів, яка розроблена згідно до вимог міжнародних стандартів. Ми виготовляємо продукцію на сучасному високотехнологічному обладнанні. Сьогодні кожен відвідувач має змогу скуштувати на смак страви від ТМ «Мамин Хліб» у містах Хмельницькому, Красилові, а також Шепетівці.

Кафе «Балкон» у місті Хмельницькому

Кафе «Балкон» у місті Хмельницькому розташоване неподалік від залізничної станції. Двері закладу відкриті для відвідувачів щоденно з 8 ранку до 21 вечора.
Тут кожна людина зможе відшукати для себе перепочинок від буденних рутинних справ і побути наодинці із думками, насолодившись чашечкою ароматної свіжозавареної кави.
У закладі працюють чемні та високопрофесійні спеціалісти. Офіціанти з легкістю знайдуть підхід до кожного відвідувача, а страви, що готуються на нашій кухні, потішать смак навіть найпримхливіших гурманів.

Кафе «Драйв» у місті Красилові

Не зважаючи на те, що кафе «Драйв» працює у маленькому містечку, заклад щоденно приймає безліч відвідувачів. Славиться кафетерій відмінними смаковими якостями страв. Завдяки цьому «Драйв» здобув популярність не тільки серед жителів міста, але й серед приїжджих. У кав’ярні ви зможете скуштувати випічку власного виробництва, яка виготовляється згідно європейських стандартів на найсучаснішому обладнанні.

Кафе «Мамин Хліб» у місті Шепетівка

Місто Шепетівка невеличке. Саме тому у ньому не так багато закладів, де можна приємно відпочити у колі близьких та друзів. Кафе «Мамин Хліб» знаходиться в самому центрі. Тут завжди шумно та гамірно. Заклад щоденно відвідує безліч людей. Кафе «Мамин хліб» у Шепетівці славиться привітним персоналом та смачною кухнею. Двері нашого закладу відкриті для відвідувачів кожен день з 7.30 до 21.00 години.
У мережі кафе «Мамин Хліб» часто проводяться різноманітні акції. Знайти більш детальну інформацію ви можете, завітавши на наш сайт. Якщо ж часу на відвідування кафе не вистачає, а смачненького хочеться — замовляйте доставку їжі додому. Окрім цього, на сторінках ресурсу кожен клієнт може заздалегідь забронювати столик.
Кафетерії «Мамин Хліб» розпочали свою діяльність у місті Красилові Хмельницької області. З кожним роком мережа розширюється. Ми плануємо відкривати нові заклади громадського харчування у багатьох містах, і на це нас надихаєте ви — наші чудові клієнти!