Смачні гарячі бутерброди для гурманів | Мамин хліб

Перекладенці — оригінальні гарячі бутерброди

Бутерброд, напевне — одна з найрозповсюдженіших холодних закусок в світі, знайома нам ще з дитинства. Швидке приготування, необмежені комбінації начинок та зручність у споживанні забезпечують їх стабільну популярність серед населення.

Бутерброди всюди

Поняття “бутерброд” вже давно вийшло за рамки звичайного позначення їжі. Крім того, що з бутербродами знайомі всі, а деякі мають з ними справу мало не щодня, це слово використовується навіть у мистецтві, поезії та літературі.

Чого вартий один тільки образ бутерброду, який що б ми не вигадували, завжди впаде маслом вниз. Завдячуємо йому й тим, що, виявляється, те, що швидко підняли, таким що впало не рахується. Або згадаймо потішні суперечки, як все ж таки правильно його їсти — так, як зазвичай, чи можливо навпаки — ковбасою класти на язик.

Про бутерброди співають, складають казки, малюють. Вони дійсно є невід’ємною частиною нашої культури та повсякденного життя.

А почалося все з простого німецького хліба з маслом, який в себе на батьківщині це і означав — “бутер” (масло) і “брот” (хліб). Сьогодні ж асортимент такого,на перший погляд простого, їства надзвичайно розгорнутий і продовжує розвиватись, доповнюватись у меню багатьох ресторанів та кафе по всьому світу.

Чудовий смак і нічого зайвого

Можна придумати безліч варіацій на тему бутербродів і сьогодні ми представляємо вам одну із них — смачні піджарені перекладенці, які точно завоюють вашу прихильність з першої спроби.

Ці бутерброди прості і смачні одночасно. Маючи щедре наповнення, вони зовсім не виглядають громіздкими, а навпаки — компактно спресовані за рахунок піджарки на грилі з утворенням тонкої скоринки. Соковитості їм надає легкий соус тартар або томатний соус, а мариновані овочі та оливи вдало доповнюють смак тонкою кислинкою.

Подаються перекладенці з міксом свіжого салату та мають на вибір декілька начинок:

  • філе сьомги
  • свинина в азіатському соусі
  • запечена телятина із вишнею в коньяку
  • індиче філе з мармеладом із журавлини

Не встигаючи вистигнути вони направляються до столу щоб ще більше задоволення від трапези принести своїм обранцям.

Перекладенці для кожного

Наші кухарі якнайкраще приготують для вас ці смачні бутерброди в одному із затишних кафе торгової марки “Мамин хліб” у Хмельницькому, Красилові чи Шепетівці. А для тих, хто немає можливості проводити час у подібних закладах, але прагне нормально харчуватись, ми пропонуємо швидку і зручну доставку їжі в межах міста нашими кур’єрами.

Замовляйте зручним для вас способом наші оригінальні гарячі бутерброди, і будете ситі та здорові.