Замовити Candy Bar

Candy Bar
Посмакувати вишуканими десертами від ТМ «Мамин Хліб» можна в одному з фірмових кафетеріїв мережі. Наші заклади розташовані в містах Красилові, Хмельницькому та Шепетівці. Кондитери ТМ «Мамин Хліб» також займаються випічкою тортів на замовлення. Окрім цього, ми можемо оформити яскравий та смачний Candy Bar для будь-якого святкового заходу. Найчастіше нашими клієнтами стають молодята: короваї, капкейки та пряники для весільного банкету користуються серед них величезною популярністю. Професійні кондитери закладів «Мамин Хліб» із задоволенням втілять у реальність будь-яку вашу фантазію.

Торти на замовлення від ТМ «Мамин Хліб»

Кондитерські вироби ручної роботи від торговельної мережі «Мамин Хліб» дуже популярні серед наших клієнтів. Замовити торт можна онлайн на сайті або за номерами телефону, що вказані у розділі «Контакти». Вага готового виробу обговорюється під час приймання заявки. Ми пропонуємо торти «Тірамісу», «Наполеон», «Сметанково-фруктовий», «Віденський Захер» та інші.

Особливо популярний серед наших клієнтів торт «Тірамісу». До його складу входять чотири шоколадних листкових бісквіта, які розділяє легкий вершковий крем з молочно-кавовим смаком.

Ще одна класика у виконанні кондитерів мережі «Мамин Хліб» — торт «Наполеон». У ньому легкі коржі листкового тіста гармонійно поєднуються з великою кількістю заварного крему.

Торт «Сметанково-фруктовий» має ніжний смак натуральної сметани в поєднанні зі свіжими фруктами. Він особливо сподобається дівчатам, що стежать за своєю фігурою.

Випічка, виготовлена пекарями та кондитерами мережі «Мамин хліб», потішить смак навіть найпримхливіших гурманів. Ми пропонуємо своїм клієнтам справжні французькі круасани, вишукані тістечка, а також пряники та печиво, прикрашені фірмовою глазур’ю. Окрім цього, ви можете замовити коровай, який стане окрасою весільного столу.

Торговельна мережа «Мамин Хліб» здійснює свою діяльність протягом майже шістнадцяти років. За цей час ми зуміли закріпити свої позиції на ринку Хмельниччини. Особливе місце серед улюбленої продукції наших споживачів займає смачна випічка на замовлення.

Як замовити продукцію у торговельній мережі «Мамин Хліб»

Щоб замовити кондитерські або хлібобулочні вироби, спершу вкажіть потрібну категорію (коровай, торт, тістечка, пряники, капкейки тощо). Далі визначте бажану вагу і вид. Якщо ви замовляєте коровай, не забудьте вказати його висоту: одно, двох, або трьох’ярусний. Підберіть бажане оздоблення для виробу. Придумайте напис, який буде розташовано на готовій продукції. При необхідності можна замовити у нас солодку об’ємну фігурку і помістити її на торт чи коровай. Наостанок вкажіть бажану дату отримання готової продукції.

На підприємстві «Мамин Хліб» застосовуються передові технології та найновіші рецептури. Ми дбаємо про своїх споживачів, використовуючи тільки свіжі та натуральні компоненти. В процесі виробництва хліба та випічки від ТМ «Мамин Хліб» застосовуються живі закваски, опари, заварки, завдяки чому продукція має надзвичайні смакові якості та аромат.

З випічкою від торговельної мережі «Мамин Хліб» ви завжди залишитесь задоволені власни

Керівник проекту — Олена Білявець — 067-771-34-17
Менеджер (Красилів) — Тетяна — 096-759-86-71

Фотографії Дивитись прайс