12 апреля 2018

Доставка їжі: від минулого до сьогодення

итальянская пицца заказатьУ вирі турбот не завжди залишається час на їжу. День пролітає миттєво. Коли справа доходить до обіду чи вечері, то сил на приготування вже немає. Особливо часто з цією проблемою стикаються жителі міст.

А так зручно, коли на столі вже стоять корисні, смачні, гарячі страви. Залишається тільки поласувати ними. І не потрібно бігати по магазинам, вигадувати меню та проводити вільний час на кухні. Саме для цього і створена доставка їжі. Ця послуга економить час, забезпечує можливість їсти у комфортному для Вас місці. Окрім цього, доставка домашньої їжі дозволяє щоденно правильно харчуватись. А правильна їжа — перша складова здорового способу життя.

Історія традицій замовлення їжі

Першими доставляти їжу зі стаціонарних закладів харчування додому вигадали американці. Почали вони усередині ХХ століття, щоправда, з тортів. У другій половині ХХ століття активізувались італійці. Вони з легкістю організували доставку своєї піци для американців.

У Європі інтерес до доставки їжі також зростав. Проте, основною стравою, яку доставляли, залишалась піца. Це зумовлено тим, що для транспортування інших страв необхідна спеціальна тара, масове виробництво якої ще не було налагоджене.

Бум доставки їжі відбувся знову ж у Америці наприкінці ХХ століття. Після численного будівництва торгових та бізнес-центрів у великих містах значно збільшилась концентрація офісних робітників. Звичайно, всі вони хотіли обідати. Деякі бізнесмени зрозуміли, що вигідно організувати масову доставку їжі для таких працівників.

Та і роботодавці підтримали ідею. Співробітники не тратили час на похід у столову чи кафе, а оптове замовлення їжі обходилось дешевше. І виробництво пластикової та паперової тари для такої доставки вже стало налагодженим.

У ХХІ столітті доставка їжі розвинена не тільки у США та Європі, але і в Україні. Тепер ця послуга досить поширена.

Замовте їжу просто зараз!

Як серед різноманітних служб доставки обрати найкращу?

Звертайтесь у кафе “Мамин Хліб”. Ми готуємо домашню їжу на замовлення тільки зі свіжих та корисних продуктів.

Не потрібно брати на роботу бутерброди з дому. Протягом дня такий обід втрачає свіжий і приємний вигляд, може зіпсуватись. Для швидкого та корисного перекусу замовляйте гарячі бутерброди та бургери.

Теплі сендівічі чи перекладенці з м’ясними начинками — достойна альтернатива звичайним бутербродам з сиром та ковбасою. Сендвічі з шинкою та куркою, з додаванням сиру, томатів, соусів та листочка салату — швидкий та корисний обід. Також є перекладенці з сьомгою, телятиною, свининою, індичкою. Доповнюють і підкреслюють смак м’ясних начинок соуси та овочі.

Бургери ситні та смачні. У їх складі соковита котлета з телятини, свинини чи курки, хрустка булочка та овочі, пікантний соус. Для особливо зголоднілих клієнтів є сети, де до бургерів додається картопля по-селянськи та томатний сік.

Наша доставка їжі працює швидко, тому страви потраплять до Вас ще гарячими. Замовити бургери та бутерброди можна різними способами: по телефону або у формі меню на сайті.

Страви від мережі кафе “Мамин Хліб” — достойний вибір для тих, хто цінує свій час та здоров’я.